KONST / Litografier / Färglitografi 14235609
nr 1423 5609
Färglitografi
Tommy Carlsson. Signerad, numrerad 232/260. Färglitografi, bildmått: 56x40cm, yttermått inklusive ram: 77x61cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:50:45
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr